Македонски | Shqip | English |

Se izdava vila Lidija

Се изнајмува од: Лидија 30 мај 23:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: с.Маркова Сушица
Површина: 70 m2
Локација: Сопиште, Скопjе
Вила Лидија е идеално место за вас и вашата фамилија, вашите пријатели или друштво доколку барате место каде ќе можете да побегнете од градскиот метеж и бучава, а сепак да не сте многу далеку од градот. На 18km од Скопје ви нудиме одлично место за одмор и рекреација, чист воздух, мир и тишина, место каде ќе можете да се разладите во нашиот базен, да направите скара во нашата фурна, испиете пијачка на шанкот во дворот. Вашите деца можат безгрижно да се забавуваат во детското катче во дворот и лулашките додека вие го пиете вашето кафе во пријатна атмосфера обколени со природа и зеленило. Нашето место е идеално за организирање на вашите приватни забави и журки доколку сакате истите да ги правите во природа. За било каква информација контактирајте не на 075 481 563 (Лидија) или 075 301939 (Борче)
Нема посетени огласи
Кон почеток