Македонски | Shqip | English |

BARAME DUKANI OD 250 DO 500M2 - CELA MAKEDONIJA

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: КАПИТАЛ ГРУП 25 јун. 21:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Површина: 350 m2
Локација: Центар, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
Бараме за изнајмување дуќани со површини од 250 до 500м2 , за изнајмување на подолг временски период минимум 3 години, да не бидат во централна пешачка зона, по можност да има 2-5 паркинг места, да има пристап за дотур на роба, да биде ислучиво на приземје.

Дуќаните да бидат на следните локации:
- Скопје Ѓорче Петров
-Скопје Тафталиџе
-Скопје Драчево (кон Марков манастир)
-Скопје Бит Пазар (Пластичарска улица)
-Скопје Бутел (кон Радишани)
-Скопје К.Вода (Стара рампа)
-Струмица
-Прилеп
-Охрид
-Тетово
-Куманово
-Штип
-Велес
-Битола
-Неготино илиКавадарци
-Гевгелија
-Радовиш
-Крива Паланка
-Делчево
-Струга
-Кичево
-Гостивар

Вашите понуди со фотографии, телефон за контакт, опис на локации, и услови ги очекуваме исклучиво на e.mail: [email protected]

Без телефонски јавувања !!!
Нема посетени огласи
Кон почеток