Македонски | Shqip | English |

Se izdava podzemna garaza vo Centar

Се изнајмува од: Goran 18 мај 01:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

50 ЕУР / месечно

Адреса: ul.9 Maj-34
Површина: 17 m2
За живеалиштето: Тврда градба
Локација: Центар, Скопjе
Se izdava podzemna garaza vo zgrada na ul.9 Maj-34
bivsi Radiobran,garazata e so lift.Kola ili dzip do 2t.
Нема посетени огласи
Кон почеток