Македонски | Shqip | English |

IZDAVAM KUKA ZA NOVA GODINA NA VODNO

Се изнајмува од: љубе 10 ное 21:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

250 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 65 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Струја
Локација: Центар, Скопjе
Повици по 16 часот
Нема посетени огласи
Кон почеток