Македонски | Shqip | English |

LUKSUZEN TROSOBEN STAN SO SOPSTVEN DVOR

Се изнајмува од: стан 13 дек. 14:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Адреса: Kiro Krstevsk
Површина: 90 m2
Локација: Центар, Скопjе
Се изнајмува луксузно наместен трособен стан на тивка локација на меѓа помеѓу Центар и Кисела вода на само 1.2км од Плоштад Македонија. Површината на станот е 90м2. Располага со голема и пространа дневна со кујна и трепезарија, една спална соба, една детска соба, големо купатило (бања) и остава (машина за перење алишта) и прекрасен сопствен двор од 40м2.

Станот е на приземје, со сопствена гаража.
Повеќе инфо на тел 076-330-057.
Нема посетени огласи
Кон почеток