Македонски | Shqip | English |

Luksuzen stan vo Centarot na Skopje

Се изнајмува од: Ivan 18 мај 01:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 77 m2
Локација: Центар, Скопjе
Moderno opremen stan so dve spalni sobi , toalet i kupatilo. Zgrada so lift I prekrasen pogled na centrarot na Skopje. Vednas zad Ramstore I pred sluzbeniot vlez na klinicki centar.
Нема посетени огласи
Кон почеток