Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN DO MAVROVKA

Се изнајмува од: mentor Вчера 01:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 55 m2
Локација: Центар, Скопjе
Kaj avtobuska bitpazar
Нема посетени огласи
Кон почеток