Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera vo Debar Maalo

Се изнајмува од: Љупчо 17 мар. 03:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Адреса: Дебар Маало
Површина: 34 m2
Локација: Центар, Скопjе
Комплетно наместена гарсоњера. Вселива веднаш.
180 EUR / месечно
Попуст за студенти.
Нема посетени огласи
Кон почеток