Македонски | Shqip | English |

Дарма Дома izdava luks 3 soben stan vo Bunjakovec

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА Вчера 06:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Centar
Површина: 80 m2
Локација: Центар, Скопjе
Дарма Дома издава луксузен стан во Буњаковец кај Хотел Глам, поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, греење на парно, наместен комплетно со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон,клима, нова градба. НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш...


Цена: 450 евра

шифра 17761
Нема посетени огласи
Кон почеток