Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН КАЈ УНИВЕРЗАЛНА - 45м²

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 19 септ. 10:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: позади Универзална
Површина: 45 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Лифт, Паркинг простор / Гаража, Нова градба, Интерфон
Локација: Центар, Скопjе
Се изнајмува стан на одлична локација во Центар помеѓу Универзална и Католичка во понова зграда. Станот е на 1-кат, со лифт, сопствено парно и располага со посебна спална соба. Се изнајмува целосно наместен и за подолг престој.
Станот е слободен од 01.10 но може да се разгледа и претходно со најава.

-> цена: 250 евра/месечно + тековни трошоци

контакт на тел:
02/ 321 30 80
071/ 30 42 42


Повеќе информации и фотографии од станот на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток