Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan na Vodno Centar

Се изнајмува од: Mila 06 јан. 21:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 56 m2
Локација: Центар, Скопjе
Se izdava stan na ul.Boro Petruševski sproti Klinicki Centar Opremen se e novo .Stanot e vednas Vseliv so sopstveno parno i klima,na prv sprat .kontakt tel.076 516 879 Mila
Нема посетени огласи
Кон почеток