Македонски | Shqip | English |

Stan apartman komplet opremen vo Centar

Се изнајмува од: dJOLE Вчера 07:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

360 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60 m2
Локација: Центар, Скопjе
Stan - apartman komplet opremen i namesten
Vo centar kaj Jumbo Vero.
Vo cenata od 420e e se vkalkulirano (parno, struja, voda, kablovska, internet...)
Golema dnevna i kujna, dve spalni, kupatilo i terasa.
Нема посетени огласи
Кон почеток