Македонски | Shqip | English |

LUKSUZNI SOBI I APARTMANI SO DORUCEK

Се изнајмува од: Grifon apartments 20 мај 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

25 ЕУР / дневно

Адреса: 15-ti korpus
Површина: 25 m2
Локација: Струга
RASPOLAGAME SO 12 LUKSUZNI SOBI KOI NUDAT I DORUCEK.SE NAOGAME VO CENTAROT NA GRADOT 30M OD GRADSKA PLAZA!

TEL ZA KONTAKT :
078 334-674
071619-600
Нема посетени огласи
Кон почеток