Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Strumica ili se bara investitor

Се изнајмува од: Kosta Novakov 14 јан. 10:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 150 m2
Локација: Струмица
Простории : Друго
Куката се ПРОДАВА или се бара ИНВЕСТИТОР кој истовремено би инвестирал и би зел под наем голема деловна површина составена од подрумски простории и отворена површина одпред погодна за ресторан,кафетерија или друг вид деловна просторија.Наемот би бил најмалку на 5 години во зависност од инвестираните пари.Објектот(подрумските простории) е стар но се наоѓа на најексклузивната улица во моментот во Струмица,Струмичкото корзо т.е на улица Благој Мучето бр.40 во непосредна близина на паркот од едната страна и самиот центар на другата.телефон.070480281 Коста
Нема посетени огласи
Кон почеток