Македонски | Shqip | English |

Atraktiven deloven prostor vo centarot na Strumica

Се изнајмува од: Jasmin Spasovski 29 окт. 22:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Blagoj Jankov Mucheto 21
Површина: 250 m2
Локација: Струмица
Простории : Друго
СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА НАЈАТРАКТИВНОТО МЕСТО ВО СТРУМИЦА!
Деловниот простор е со големина од 250 м2 и е погоден за кафе бар, ресторан, пицерија, казино и слично и се наоѓа во строгиот центар на градот на главното шеталиште каде што е најраздвижено во градот - Благој Јанков Мучето 21
Локалот беше поранешен ресторан "Амор"
Телефон: 075 537 440 - Јасмин
Емаил: [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток