Македонски | Shqip | English |

Delovno izlozben prostor so celosna infrastruktura

Се изнајмува од: Благој 20 апр. 10:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

1 ЕУР / месечно

Адреса: ул.„Климент Охридски“ 95, Струмица
Површина: 300 250 120 m2
Локација: Струмица
Простории : Друго
Се издава деловен простор од 300м2, со двор од 250м2 од кои 70м2 покриени и магацин (со работилница) со од 120м2. Деловниот простор има одделно канцеларија, кујна, приватен паркинг, санитарен јазол. Фреквентна локација на транзитен пат.
Нема посетени огласи
Кон почеток