Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven objekt vo Strumica

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Falcon 26 фев. 12:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Климент Охридски 53
Површина: 750 m2
Локација: Струмица
Простории : Друго
Се издава деловен објект со површина од 750 метри квадратни на улица Климент Охридски ,после влезот во Струмица од левата страна на транзитниот пат, позади хотел Глигоров .Објектот е предвиден и дизајниран како ноќен бар но поради големата површина и опременост може да се искористи и за било каква друга намена. Располага со посебни машки и женски тоалети и голем сопствен паркинг. Во склоп на објектот работи и пица ресторант со 2 големи игротеки со капацитет од 400 гости. Објектот располага со посебен влез. Цена по договор
Контакт на телефон: 034 331 961 од 08:00 до 15:00 часот.
Нема посетени огласи
Кон почеток