Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Strumica

Се изнајмува од: Цонка 30 јан. 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Панче Пешев 49
Површина: 40 m2
Локација: Струмица
Простории : Друго
Се издава деловен простор/дуќан во Струмица во приватен станбен објект на приземје(со предна тараса/двор) .Локацијата се наоѓа на ул.,,Панче Пешев 49,, во непосредна близина на Земјоделското средно училиште ,,Димитар Валахов,, и Општата градска болница.
Цена по Договор
тел за контакт:075 265 252
Нема посетени огласи
Кон почеток