Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor

Се изнајмува од: Silvana 23 апр. 17:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 90 m2
Локација: Струмица
Простории : Друго
Се издава деловен простор во Струмица во близина на ТЦ Глобал и во близина на Медицински Центар Струмица.
Погоден за продажен простор, канцеларија.
Деловниот простор е 90м2 и со преден излог 9м.

Цена по договор,
Нема посетени огласи
Кон почеток