Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor na tranzitniot pat

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Интрама дооел 15 мај 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 160 m2
Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Фирма ИНТРАМА издава деловен простор на транзитниот пат Струмица - Валандово до царинскиот терминал.
- Спрат: Приземје;
- Климатизација: два компресори 18ки;
- Посебно броило за струја и вода;
- 24 часа алармен систем и видео надзор;
- Автоматски против пожарен систем со вклучен ПП апарат и хидрант за вода;
- Ограден паркинг простор;
- Можност за прикачување на светлечка реклама, украсни надворешни светла;
- Позиција јужна страна.
Нема посетени огласи
Кон почеток