Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor

Се изнајмува од: Delimir 26 јан. 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Se iznajmuva deloven prostor ,vo centarot na gradot,pogoden za kozmeticki salon,kancelari, i dr
Нема посетени огласи
Кон почеток