Македонски | Shqip | English |

Se Izdava deloven prostor pozadi Globa

Се изнајмува од: Kosta 15 јан. 16:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Ul Vasil Surcev
Површина: 150 m2
Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava deloven prostor pozadi global Tel 078-267-197
Нема посетени огласи
Кон почеток