Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Centaot na Strumica

Се изнајмува од: Kostadin 31 мар. 16:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Ul. Prvi Maj br.31
Површина: 50 m2
Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Деловниот простор се наоѓа во строгиот центар на градот, веднаш позади Комеријална Банка.
Нема посетени огласи
Кон почеток