Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan na Starata Carsija

Се изнајмува од: Mitko 18 дек. 12:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Маршал Тито 23
Површина: 83 m2
Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Се издава дуќан на Старата Чаршија - поранешна ќебапчилница Наша Маала.
Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток