Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukjan vo centarot na Strumica

Се изнајмува од: Milka 23 мар. 12:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Се издава дуќан во центарот на Струмица во близина на ТЦ Глобал. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток