Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven objekt

Се изнајмува од: Goce 26 окт. 14:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Boro Dzoni 7
Површина: 17 m2
Локација: Струмица
Простории : Канцеларија
Se izdava deloven objekt vo centar na Strumica pomeegu stariot teatar i staroto kino Balkan
Delovniot objekt e na sama ulica i ima nov izlog.
Pogoden e za kancelarija a moze i magzinen prostor.
Нема посетени огласи
Кон почеток