Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor

Се изнајмува од: Goce 04 јун. 22:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Boro Dzoni
Површина: 20 m2
Локација: Струмица
Простории : Канцеларија
Se izdava deloven prostor vo centarot na Strumica, so povrsina od 20m2, koj se naoga pomegu stariot teatar i poranesno kino Balkan.
Нема посетени огласи
Кон почеток