Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Strumica

Се изнајмува од: Македонка 10 фев. 09:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

1 ЕУР / месечно

Адреса: Гоце Делчев 107
Површина: 700 m2
Локација: Струмица
Простории : Магацин
Објектот е на 2 ката( 350m2 кат) со лифт.
Се наоѓа позади Национал ,бивши Агроремонт.
Нема посетени огласи
Кон почеток