Македонски | Shqip | English |

Se izdava Magacinski prostor od 100/200 i 300m2 vo

Се изнајмува од: Tome 18 мар. 10:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Marsal tito 142
Локација: Струмица
Простории : Магацин
Se izdava magacinski prostor vo starata pamucna stanica od 100/200/300 m2 pogoden za rabotilnica ili skladisen prostor cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток