Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Strumica

Се изнајмува од: Kosta Novakov 18 мар. 10:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 5
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Струмица
Куката се ПРОДАВА.Цена по договор.
Објектот е стар но се наоѓа на најексклузивната улица во моментот во Струмица,Струмичкото корзо т.е на улица Благој Мучето бр.40 во непосредна близина на паркот од едната страна и самиот центар на другата.телефон.070480281 Коста
Нема посетени огласи
Кон почеток