Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Strumica

Се изнајмува од: Mite Вчера 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 59 m2
Локација: Струмица
Se idava namesten stan so spalna soba, dnevna soba, kupatilo, kujna, spajz so 2 balkona. Greenje so elektricna pecka.
Нема посетени огласи
Кон почеток