Македонски | Shqip | English |

Dyqan me qira dukan pod kirija

Се изнајмува од: Arian Ibraimi Вчера 19:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: ulica 159 novata ulica kaj kasarna
Површина: 180 m2
Локација: Тетово
Простории : Магацин
Се издава деловен простор 180м2 и подрум под истиот со иста површина. Локалот се наоѓа во улица 159 бб (Улица кај Касарна Тетово). Локалот е нов и може и самите да се убедите од сликите а истиот може да го посетите на лице место во секое време.
Нема посетени огласи
Кон почеток