Македонски | Shqip | English |

Se izdava sprat od kuka vo Stip

Се изнајмува од: Natasa 04 јан. 22:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Површина: 50 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Струја
Локација: Штип
Se izdava sprat od kukja vo blizina na market Tus, spratot e celosno namesten i so poseben vlez, strujomer i vodomer. Povolen e za familija ili par.
Info. 071 429 611
Нема посетени огласи
Кон почеток