Македонски | Shqip | English |

Se izdavat sobi za studenti

Се изнајмува од: Дејан 14 јун. 19:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

2 300 МКД / месечно

Адреса: 11 Март
Површина: 70 m2
Локација: Штип
Издавам спрат од куќа со посебен влез,кујна,купатило,ел.броило.Во цената се вклучени трошоците за интеренет телевизија и вода.
Локација населба Сењак во близина на ОУ Димитар Влахов.
Број за контакт.
078203757 Дејан
078415476 Силвана
Нема посетени огласи
Кон почеток