Македонски | Shqip | English |

Opremen stan so podrum i garaza za podolg period

Се изнајмува од: Miropa Вчера 11:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Адреса: Ристо Стојков 16
Површина: 100 m2
Локација: Штип
Се изнајмува наместен стан од 100м2 со 3 спални соби во населба Пребек. Станот е наместен и се изнајмува на подолг период за фамилии. Поседува подрум и гаража.
Нема посетени огласи
Кон почеток