Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo centar na Stip

Се изнајмува од: Звонко 14 јун. 15:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Локација: Штип
За повеќе информации,јавете се.
Нема посетени огласи
Кон почеток