Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan na Ruzveltova

Се изнајмува од: Saso 05 авг. 14:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: Рузвелтова, Скопје
Површина: 45 m2
Локација: Демир Хисар
Се издава Наместен Стан
Нема посетени огласи
Кон почеток