Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva Villa Lux Mavrovo

Се изнајмува од: Filip 23 апр. 12:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Маврово, Гостивар
Villa Lux Mavrovo е новоизградена луксузна вила, во срцето на Маврово, во непосредна близина на скијачкиот центар.

Располага со 2 ката, првиот кат 100м2 дневен престој со комплетно опремена кујна(фурна,плотна, микробранова печка, машина за садови) и трпезарија, втор кат 4 спални соби и две купатила.
Villa Lux Mavrovo ќе ви понуди врвна удобност, релаксација во мирно опкружување и прекрасен поглед на Мавроско езеро од сите соби.

-Централно греење со камин на дрва
-Базен, фонтана, рабник, фурна и скара во дворот
-Капацитет на сместување 8-10 луѓе

Релаксирајте се во мирна околина, во прекрасни зимски денови со преубав поглед на Мавровско езеро, резервирајте на време !!!
Викендичката се изнајмува цела, не се издаваат соби и апартмани, цените за изнајмување на цела викендичка се:

-Викенд ( петок и сабота ) 2 ноќевања - 300еур
-Од понеделник до петок - 100еур ноќевање

За изнајмување на подолг временски период следува попуст !!!
Villa Lux Mavrovo
� +389 78 333 331
[email protected]
Facebook page: https://www.facebook.com/luxmavrovo/
Instagram page:
https://www.instagram.com/villaluxmavrovo/
Нема посетени огласи
Кон почеток