Македонски | Shqip | English |

Jepet me qira Se izdava objekt vo Kicevo

Се изнајмува од: Naser Mehmedi 22 авг. 14:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Objekti gjendet ne rrugen Goce Delcev ne Kercove
afer marketit Kipper, 55m2.
Cmimi sipas marrveshjes.
Kontakt Viber 004915777899137
Se naoga vo ulica Goce Delcev vo Kicevo
do market Kipper, 55m2.
Нема посетени огласи
Кон почеток