Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan od 16m2 vo Kicevo

Се изнајмува од: Се издава 26 авг. 17:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

50 ЕУР / месечно

Адреса: ул.11ти Септември
Површина: 16 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Се издава дуќан лоциран во здрадите наспроти основното училиште Санде Штерјоски.Површина од 16м2. Погоден за диспеџерски станици ,козметички салони,магацини...Цена многу поволна !!!1
Нема посетени огласи
Кон почеток