Македонски | Shqip | English |

SOBI I APARTMANI NA KEJOT NA OHRIDSKOTOT EZERO

Се изнајмува од: Емил 24 јун. 13:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

30 ЕУР / дневно

Адреса: Кеј Маршал Тито 19 Охрид
Површина: 25 m2
Локација: Охрид
Се издаваат соби и апартмани на кејот на Охридското езеро.

Собите се нови и комплетно опремени: сопствено купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, мини бар, балкон со поглед на езеро. Апартманите се опремени и со мини кујна.

Промотивни цени со попуст од 25% за месец јуни
Тел 076 888 288
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток