Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA APARTMAN VO OHRID PO EKSTRA CENA

Се изнајмува од: Љупче 12 јун. 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: Бул.Туристичка бр.8 Охрид
Површина: 25 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Паркинг простор / Гаража, Нова градба, Наместен
Локација: Охрид
СЕ ИЗДАВА ЛУКС апартман во ОХРИД, на Булевар Туристичка, помеѓу Т.Ц. Трудбеник и КАМ Маркет, во центар на градот, на 5 мин пеш до езеро и шеталиштето покрај езерото во близина на маркети, пазари, продавници и се потребно. Апартманот може да биде наместен како 3 или 4 КРЕВЕТЕН и истиот се наоѓа на приземје и притоа е опремен со кујна,бања,телевизор и кабелска телевизија,паркинг простор и двор.

ЕКСТРА ЦЕНА СО МОЖНОСТ НА ПОПУСТИ ЗА ПОВЕЌЕ ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ

Повеќе информации на тел 075/212-341, ВИБЕР НА +38975212341 или [email protected]

Нема посетени огласи
Кон почеток