Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda

Се изнајмува од: blagoj 14 фев. 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Hristo Tatarcev 20A
Површина: 62 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Шпорет / Камин, Приземје, Паркинг простор / Гаража, Реновиран, Наместен
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Stanot se naogja pozadi hotel oranz. Ili nasproti opstinata kisela voda
Нема посетени огласи
Кон почеток