Македонски | Shqip | English |

Apartmani vo naselba Ezerski Lozja Struga

Се изнајмува од: Јована 11 јун. 15:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Населба ’’Езерски Лозја’’
Локација: Струга
Во населба “Езерски Лозја“- Струга се наоѓа нашата вила “Јована“ каде што ви нудиме апартмани на само 50 метри од обалата на Охридското Езеро.
Секој од апартманите има сопствена тераса, тоалет и кујна.
Ве очекуваме !!!

Лице за контакт Јована
071/349-750 - до 17 часот
071/732-961 - после 17 часот
Нема посетени огласи
Кон почеток