Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sobi i apartman vo Struga

Се изнајмува од: Silvana 11 јун. 18:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Струга
Se izdavaat sobi i apartman vo Struga. Ima banja kujna i terasa .Vo sobite ima kablovska i WI-FI. Ima sopstven parking. Cena od 250 do 300 den.
Poveke Informacii na 070 394 947
Нема посетени огласи
Кон почеток