Македонски | Shqip | English |

Vila Marija Struga

Се изнајмува од: Зоран 12 јун. 11:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: ул.Пабло Неруда бр.23
Површина: 140 m2
За живеалиштето: Бања, Посебен влез, Наместен, Греење
Локација: Струга
Марија Вила отворена од 01 Јули до 30 Септември.
Се наоѓа на 90 метри од градската плажа на брегот на Охридското езеро.
Располага со 8 двокреветни или трикреветни соби, секоја со сопствено купатило, кабелска ТВ, фрижидер, добро укомпонован мебел, голема тераса и двор со добро уреден зелен парк. Вилата располага со заедничка чајна кујна.
Тел. 070 653 600 и 046 787 499.
Нема посетени огласи
Кон почеток