Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Strumica

Се изнајмува од: Jane Aranikov 06 септ. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

100 ЕУР / месечно

Адреса: Ул. Братство и Единиство бр.50
Површина: 16 m2
Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Се издава деловен простор со локација на улиц Братсво и Единство бр.50 во близина на градската болница.
Нема посетени огласи
Кон почеток