Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan vo Strumica

Се изнајмува од: Dukan vo Strumica 21 септ. 17:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava dukan vo Strumica
Dukanot se naoaga kaj novata bolnica kaj Global
Delovniot prostor ima parno (besplatno greenje)
Alarm
Klima
Tenda
Poveke info 071/271-151
Нема посетени огласи
Кон почеток