Македонски | Shqip | English |

Garsonjera vo Veles

Се купува од: Николче 15 окт 12:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Велес
Купувам гарсоњера или барам да ја земам под наем-кирија до 20 м2 ради работа во Велес.
Нема посетени огласи
Кон почеток