Македонски | Shqip | English |

Se bara stara kuka ili plac vo Ohrid

Се купува од: Munir 24 мај 00:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Munir baram stara kuka ili plac vo Ohrid so moznost malku na brdo so pogled na ezeroto i gradot cena do 12000€
Нема посетени огласи
Кон почеток